Esmark Feriehusudlejning
+45 69 15 96 11
[email protected]
esmark.dk
esmark.de

Skiftedag: LørdagHus G5290, Fyrmarken 49, Nr. Lyngvig

Et meget velholdt og hyggeligt feriehus, med pragtfuld udsigt til heden og klitterne. Huset ligger i et rigtigt godt sommerhus område i Nr. Lyngvig, hvor alt hvad man behøver for en vellykket ferie er inden for kort afstand.

Strand og klitter

Beliggenheden i Nr. Lyngvig er et rigtigt godt udgangspunkt for en vellykket ferie, – et sommerhus tæt på heden og klitterne. Hvide Sande er ligeledes indenfor få minutters afstand i bilen. Her er restauranter og shoppingmuligheder, surfplads og kabelbane samt ikke mindst gode muligheder for lystfiskeri ved slusen.

Velholdt og hyggeligt sommerhus

Huset er velindrettet og fra dets centrale opholdsrum er der smuk udsigt til hede og klitter. Stuen er indrettet med komfortable lædermøbler, gulvtæppe og brændeovn. Her er også er lille alkove til ungerne eller til middagsluren. Køkkenet har alt i hårde hvidevarer og står i åben forbindelse med stuen. De 3 værelser har alle boksmadrasser. Her er 2 badeværelser, et med boblebad og adgang til sauna.

Hus info 2025

Soverum: 3  
Grundareal: 1,300 m²  
Sovepladser: 8  
Indkøb: 4000 m  
Boligareal: 92 m²
Byggeår: 1999
Strand: 700 m
Husdyr: Nej



Bestil huset nu på www.esmark.dk. Indtast husnummer G5290 i kvik søg boksen på forsiden.
 

Bestil huset nu på www.esmark.dk. Indtast husnummer G5290 i kvik søg boksen på forsiden.

26. 10. 2025